Ibrahimović prowokuje CR7: Jest tylko jeden Ronaldo, Brazylijczyk

Wiele wskazuje na to, że Zlatan Ibrahimović już wkrótce wyląduje w Serie A. Szwed we Włoszech będzie rywalizował m.in. z Cristiano Ronaldo, ale “Ibra” zdecydował się dogryźć Portugalczykowi jeszcze zanim spotkał się z nim na boisku.

Zlatan Ibrahimović cieszy się dużym zainteresowaniem, po tym jak zakończył swoją przygodę w LA Galaxy. Doświadczony napastnik wyjawił w jednym z wywiadów, że już za niedługo podpisze umowę z klubem występujących we Włoszech, którym najprawdopodobniej zostanie AC Milan. 38-latek w dalszej części wywiadu został zapytany o to, czy znajdzie w Serie A prawdziwego Cristiano Ronaldo.

– Nic z tego! Jest tylko jeden Ronaldo. Brazylijczyk – odpowiedział prześmiewczo Szwed.

Cristiano podpisał kontrakt z zespołem, który wygrał siedem razy z rzędu rozgrywki Serie A. Pójście do takiego klubu to żadne wyzwanie. Jeśli naprawdę chciałby je podjąć, to powinien iść do Serie B – dodał Ibrahimović.

To już nie pierwszy raz, kiedy to Zlatan porównuję tych dwóch piłkarzy. W 2016 roku w jednym z wywiadów wyraził opinię, iż brazylijski Ronaldo miał “naturalny” talent w przeciwieństwie do CR7, którego talent jest “wynikiem treningu”.

Bardzo istotną informacją w kwestii transferu Ibrahimovicia do Milanu może być to, że Rossonerim niezwykle zależy na tym, aby wszystkie formalności zostały dopięte do 15 grudnia. Tego dnia odbędą się obchody związane ze 120-leciem klubu. Prezentacja Szweda miałaby być główną atrakcją tego wydarzenia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *