I liga: Warta wygrała w Katowicach

Gks Katowice

GKS Katowice przegrał 2:0 z Wartą Poznań w pierwszym sobotnim meczu 16. kolejki Fortuna I ligi. Gospodarze kończyli mecz w dziesięciu.

Wynik meczu w siedemnastej minucie otworzył Łukasz Spławski, dla którego było to drugie trafienie. Na siedem minut przed przerwą wynik meczu ustalił Wojciech Fadecki, dla którego również była to druga bramka w bieżących rozgrywkach. W 83. minucie pomocnik gospodarzy, Bartłomiej Poczobut został ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.
W następnej kolejce klub ze stolicy Śląska, która przegrała trzeci kolejny mecz zagra w Bytowie z Bytovią. Z kolei Warta podejmie Termalikę Nieciecza.

27.10.2018, godz. 17:45 GKS Katowice – Warta Poznań 0:2 (0:2)