I liga: W Łęcznej pachniało niespodzianką

Górnik Łęczna

W zaległym meczu 7. kolejki Fortuna I ligi pachniało niespodzianką. W Łęcznej miejscowy Górnik Łęczna pokonał 2:1 GKS Jastrzębie. Bramka na wagę zwycięstwa padła w ostatniej akcji meczu.

Wynik meczu w dwunastej minucie otworzył Karol Sturski. Siedem minut później wyrównał Michał Rutkowski i taki wynik utrzymał się do przerwy. W osiemdziesiątej dziewiątej minucie Paweł Wojciechowski nie wykorzystał rzutu karnego. To co nie udało się jednemu zmiennikowi (Paweł na placu gry pojawił się w sześćdziesiątej dziewiątej minucie), to udało się innemu dublerowi, który okazał się prawdziwym jokerem w talii Kamila Kierasia. Adrian Cierpka, o którym mowa wszedł na plac gry w siedemdziesiątej ósmej minucie, a w czwartej minucie doliczonego czasu gry umieścił piłkę po uderzeniu głową. W następnej serii spotkań beniaminek z Łęcznej podejmować będzie GKS Tychy, a podopieczni Pawła Ściebury zagrają u siebie z ŁKS-em Łódź.

11 listopada 2020, godz. 17:00
Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie 2:1 (1:1)