I liga: Tyszanie grają do końca i wygrywają

W meczu 9. kolejki Fortuna I ligi GKS Tychy pokonał na własnym stadionie Wigry Suwałki 2:1. Wszystkie bramki są autorstwa gospodarzy. Tyszanie decydującego gola strzelili w doliczonym czasie gry.

twitter.com

Jednak zanim wspomniemy tę akcję, należy wspomnieć chronologiczne wydarzenia. Pierwsza bramka padła w piętnastej minucie po strzale Kacpra Piątka, jednak dwanaście minut przed końcem meczu goście wyrównali za sprawą samobójczego trafienia Bartosza Szeligi. Ostatnia bramka padła w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Chorwacki pomocnik Dario Kristo ustalił wynik meczu uderzeniem zza pola karnego!

W następnej kolejce Tyszanie, którzy nie przegrali czwartego meczu z rzędu zagrają w Mielcu ze Stalą. Natomiast klub z Bieguna Północy, który doznał trzeciej kolejnej porażki podejmie Stomil Olsztyn.

14.09.2019, 18:00 GKS Tychy – Wigry Suwałki 2:1 (1:0)
Kacper Piątek 15’, Dario Kristo 90’ – Bartosz Szeliga 78’ (s)