I liga: Remis w Radomiu

Radomiak

facebook.com/1910radomiak

Remis w Radomiu. W drugim sobotnim meczu 17. kolejki Fortuna I ligi Radomiak przed własną publicznością zremisował 1:1 z Puszczą Niepołomice.

Gospodarze chcieli zrehabilitować się za zeszłotygodniową porażkę w Legnicy, ale to goście pierwsi strzelili gola. Osiem minut przed przerwą po strzale Piotra Stawarczyka goście wyszli na prowadzenie, którego nie utrzymali. Wynik meczu dwanaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Mateusz Cichocki. W następnej serii spotkań Zieloni zagrają w Tychach, a podopieczni Tomasza Tułacza, którzy nie wygrali czwartego meczu z rzędu podejmą Odrę Opole.

9.11.2019, godz. 14:00 Radomiak – Puszcza Niepołomice 1:1 (0:1)
Mateusz Cichocki 78′ – Piotr Stawarczyk 37′
żółte kartki: Adam Banasiak, Michał Kaput, Meik Karwot – Marcel Kotwica, Jose Embalo, Bartosz Widejko.