I liga: Podział punktów w Bełchatowie

Wikimedia

W meczu 4. kolejki Fortuna I ligi GKS Bełchatów zremisował 1:1 ze swoim imiennikiem z Tych.

Wynik spotkania w jedenastej minucie otworzył Łukasz Grzeszczyk, który wykorzystał rzut karny. W siedemdziesiątej minucie wyrównał Patryk Makuch. Dla obu piłkarzy były to premierowe trafienia w bieżącym sezonie. W tabeli gracze Artura Derbina z pięcioma punktami zajmują dziesiąte miejsce, a Bełchatowianie z dwoma oczkami na koncie są na czternastej pozycji. Jednak należy pamiętać, że Bełchatów do rozgrywek przystąpił z dwoma minusowymi punktami. W następnej serii spotkań podopieczni Marcina Węglewskiego zagrają w Opolu z Odrą (piąte miejsce). Natomiast Tyszanie podejmą beniaminka z Rzeszowa (dwunasta pozycja).

19.09.2020, godz. 18:00 GKS Bełchatów – GKS Tychy 1:1 (0:1)
Patryk Makuch 70′ – Łukasz Grzeszczyk 11′ (k)
żółte kartki: Waldemar Gancarzyk, Patryk Makuch – Damian Nowak