Real Madryt flaga
fot. Shutterstock/rarrarorro
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
URL has been copied successfully!

Hiszpańskie media: Real Madryt wykupi dwóch zawodników

Real Madryt kreuje powoli plany na letnie okienko transferowe.

Z informacji "Cadena SER" wynika, że "Królewscy" zamierzają wykupić dwóch wychowanków, którzy przebywają obecnie w innych klubach. W obydwóch przypadkach Real ma klauzule na poziomie 10 milionów euro.

Pierwszy z nich, to 23-letni Miguel Gutierrez. Lewy obrońca od 2022 roku gra dla Girony. Wtedy po niemal dekadzie opuścił Santiago Bernabeu. Dla Realu zdołał zagrać ogółem jedynie w dziesięciu meczach. Girona ściągała go za 4 miliony euro, więc to dla nich świetny interes.

Drugi to Nico Paz z Como 1907. Ofensywny pomocnik, który powróciłby do Madrytu po zaledwie roku. Nie tylko 20-latek świetnie sobie radzi w Serie A, ale i niedawno zadebiutował w dorosłej reprezentacji Argentyny. Co tylko pokazuje, jak wielki ma potencjał.

Jednocześnie nadal priorytetem transferowym Real Madryt na te lato mają być rozmowy z Trentem Alexandrem-Arnoldem, któremu po sezonie wygasa kontrakt z Liverpoolem i nadal nie przedłużył umowy.


Kamil Gieroba
Data publikacji: 27 lutego 2025, 9:09
Zobacz również

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.