Ibrahima Konaté skłonny podpisać nową umowę z Liverpoolem – rozmowy przebiegają konstruktywnie
David Ornstein z "The Athletic" informuje, że 26-letni reprezentant Francji Ibrahima Konaté jest skłonny przedłużyć kontrakt z Liverpoolem. Obecna umowa wygasa z końcem sezonu, a rozmowy między klubem a zawodnikiem mają przebiegać w pozytywnym kierunku.
Szczegóły negocjacji
Według Donalda Ornsteina nie ma jeszcze ostatecznego porozumienia między Liverpoolem a Konatém, jednak rozmowy prowadzone są w konstruktywny sposób i idą w pozytywnym kierunku.
Konaté ma 26 lat i jest reprezentantem Francji. Jego obecny kontrakt z Liverpoolem obowiązuje do końca bieżącego sezonu, co sprawia, że decyzja o przedłużeniu jest tematem najbliższych miesięcy.
Zainteresowanie innych klubów
W przeszłości pojawiało się zainteresowanie ze strony Realu Madryt, jednak hiszpański gigant w ostatnim czasie skierował uwagę na inne cele, co zmniejszyło presję transferową wokół Konaté.
Informacje o przebiegu rozmów pochodzą z doniesień "The Athletic"; sytuacja kontraktowa zawodnika pozostaje niewyjaśniona do momentu osiągnięcia porozumienia lub oficjalnego ogłoszenia strony klubu bądź zawodnika.
NEW: Ibrahima Konate contract: ‘Constructive’ talks ongoing – player wants agreement https://t.co/R5SoSPJmB4
- This Is Anfield (@thisisanfield) March 12, 2026
-

AktualnościMundial 2026: Kanada – Maroko (4 lipca, Houston) – historyczna szansa KanadyNowacki / 4 lipca 2026, 11:54
-


AktualnościScaloni: „Byłoby szaleństwo, gdybyśmy odpadli z Republiką Zielonego Przylądka” – Argentyna 3:2 po dogrywce i awans do 1/8 MŚNowacki / 4 lipca 2026, 11:24
-


AktualnościMŚ 2026: 13. samobój w turnieju – Mohamed Hany strzelił samobója, Egipt awansuje po rzutach karnychNowacki / 4 lipca 2026, 11:01
-


AktualnościKolumbia - Ghana oceny zawodników po spotkaniu (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:33
-

AktualnościKolumbia - Ghana szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:16
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Argentyna - Wyspy Zielonego Przylądka (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 2:57




































