Hiszpania – Irlandia Północna (08.06) – transmisja. Gdzie oglądać?

Hiszpański walec

fot. SeFutbol

Już dziś o godzinie 21:30 rozpocznie się mecz Hiszpania – Irlandia Północna. Spotkanie odbędzie się na stadionie Estadi Mallorca Son Moix w Palma de Mallorca i będzie miało charakter towarzyski. W niniejszym artykule przedstawiamy, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną i online, a także czy możliwe będzie oglądanie meczu bez opłat.

Gdzie oglądać mecz Hiszpania – Irlandia Północna?

Spotkanie Hiszpania – Irlandia Północna będzie można obejrzeć na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport 2. Natomiast transmisja online dostępna będzie na platformie Polsat Box Go.

Hiszpania – Irlandia Północna, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Hiszpania – Irlandia Północna nie będzie dostępna za darmo. Spotkanie to będzie można śledzić wyłącznie za pośrednictwem płatnych platform streamingowych.

Hiszpania – Irlandia Północna, transmisja w Polsat Box Go

Platforma, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, a więc dwie osoby mogą korzystać z jednego konta jednocześnie.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.