Oficjalnie: Probierz wybrał. Poznaliśmy nazwiska 26. szczęśliwców jadących na EURO

Robert Lewandowski

Fot. Mateusz Czarnecki

Późnym wieczorem Michał Probierz za pomocą kanału „Łączy nas piłka” ogłosił kadrę na EURO 2024 w Niemczech.

W piątkowy wieczór reprezentacja Polski zmierzyła się w Warszawie z Ukrainą. Goście potrafili odpowiedzieć tylko raz na trzy trafienia „Biało-czerwonych” a wszystkie gole obejrzeliśmy w pierwszej połowie.

Na listę strzelców wpisali się Sebastian Walukiewicz, Piotr Zieliński i Taras Romanczuk. Wszyscy trzej znaleźli się także w ścisłej kadrze na turniej w Niemczech. Wielkie nieszczęście spotkało natomiast Arkadiusza Milika. Napastnik Juventusu zszedł z kontuzją w 4’ minucie i uraz ten przekreślił jego szanse na EURO. Oprócz niego, Michał Probierz skreślił Jakuba Kałuzińskiego i Pawła Bochniewicza.

W poniedziałek „Orły” zmierzą się z Turcją na PGE Narodowym, a później wylecą do Niemiec. Pierwszy mecz z Holandią już 16 czerwca.

KADRA REPREZENTACJI POLSKI NA EURO 2024:

Bramkarze: Marcin Bułka, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny

Obrońcy: Jan Bednarek, Paweł Dawidowicz, Bartosz Bereszyński, Tymoteusz Puchacz, Jakub Kiwior, Bartosz Salamon, Sebastian Walukiewicz

Pomocnicy: Kamil Grosicki, Przemysław Frankowski, Jakub Moder, Taras Romanczuk, Jakub Piotrowski, Bartosz Slisz, Damian Szymański, Michał Skóraś, Sebastian Szymański, Kacper Urbański, Nicola Zalewski, Piotr Zieliński

Napastnicy: Karol Świderski, Krzysztof Piątek, Adam Buksa, Robert Lewandowski.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.