Hiszpania – Chorwacja (15.06) – transmisja, gdzie oglądać?

Sonia Arcos / Shutterstock.com

Już dziś o godzinie 18:00 dojdzie do spotkania Hiszpanii z Chorwacją w ramach EURO 2024, które rozegrane zostanie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. To starcie otworzy rywalizację w Grupie B fazy grupowej turnieju. Rywalizację na boisku skomentuje Dariusz Szpakowski oraz Grzegorz Mielcarski.

Hiszpania – Chorwacja gdzie oglądać?

Spotkanie Hiszpania – Chorwacja będzie można śledzić na żywo zarówno w telewizji, jak i online. Transmisję telewizyjną przeprowadzą kanały TVP 2, TVP Sport, a także dostępne będą streamy w internecie na platformach Pilot WP, Canal+online, Megogo oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Hiszpania – Chorwacja transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Hiszpania – Chorwacja transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo dostępny jest też na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każdy z tych serwisów oferuje pakiety, dzięki którym można uzyskać dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 17,99 zł / 30 dni (promocyjna cena obowiązuje przez pierwsze 6 miesiący);
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 i innymi kanałami za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Optymalny” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 34,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online i Megogo umożliwiają oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.