Gdzie oglądać mecz Włochy – Albania (15.06)? Transmisja TV i Online

fot. UEFA Euro 2020 (Twitter)

W sobotę o godzinie 21:00 rozpocznie się spotkanie między reprezentacjami Włoch i Albanii, rozgrywane na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie. Jest to mecz 1. kolejki fazy grupowej Euro 2024, w Grupie B. Spotkanie skomentują Mateusz Święcicki i Wojciech Kowalewski.

Włochy – Albania gdzie oglądać?

Mecz Włochy – Albania będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanałach TVP 1, TVP Sport, a także poprzez internet na platformach Pilot WP, Canal+ Online oraz Megogo (płatne opcje) oraz za darmo na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Włochy – Albania transmisja za darmo w TVP

Zaplanowane na dzisiejszy wieczór spotkanie można oglądać bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl, jak również w aplikacji TVP Sport. Transmisję w internecie można uruchomić zarówno na komputerach, jak i na mobilnych urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Dostępna jest także na urządzeniach Smart TV, takich jak Android TV, Chromecast, Samsung Tizen czy LG WebOS.

Włochy – Albania transmisja online w płatnych serwisach

Spotkanie Włochy – Albania na żywo jest również dostępne na platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Te serwisy oferują różne pakiety subskrypcyjne, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego meczu, w tym szczegółowe informacje o dostępnych ofertach poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 17,99 zł / 30 dni (promocyjna cena obowiązuje przez pierwsze 6 miesiący);
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 i innymi kanałami za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Optymalny” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 34,99 zł.

Oprócz dostępu do transmisji na stronach internetowych, wymienione platformy umożliwiają również korzystanie z aplikacji. Dzięki temu można oglądać mecze na rozmaitych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety czy telewizory. Co więcej, CANAL+ Online oraz Megogo pozwalają na jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach, co jest idealne dla tych, którzy chcą udostępnić dostęp swoim bliskim.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.