Gwiazda Serie A trafi do Manchesteru?

flickr.com

Ole Guunar Solskjaer zapowiedział, że w Manchesterze United dojdzie do wielu zmian. Niektórzy gracze opuszczą szeregi Czerwonych Diabłów, a w ich miejsce mają przyjść zawodnicy naprawdę dużego kalibru. Jednym z pierwszych nabytków Norwega może okazać się gwiazda Juventusu Paulo Dybala. 

Argentyńczyk w tym sezonie nie radzi sobie we Włoszech. W Serie A zdobył ledwie pięć bramek i wyraźnie niewygodnie mu w cieniu Cristiano Ronaldo. Ewentualny transfer do Premier League może być kuszącym ruchem z perspektywy Dybali. Nowy trener drużyny z Manchesteru szuka zawodników o odpowiednim piłkarskim poziomie, a były gracz Palermo prezentuje zdecydowanie ten najwyższy. Jeśli gra u boku Ronaldo ma wyglądać tak jak dotychczas, to przenosiny na Wyspy mogą być zdecydowanie dobrym pomysłem. 

Zainteresowanie Manchesteru osobą Dybali potwierdza Calciomercato.com. Również The Sun twierdzi, że działacze angielskiego klubu zaproponują Juventusowi aż 100 milionów euro za Argentyńczyka. Podobną kwotę Stara Dama planuje przeznaczyć na zakup portugalskiej młodej gwiazdy – Joao Felixa. Wiele wskazuje więc na to, że Dybala już niedługo zmieni środowisko. Czy do tego dojdzie przekonamy się pewnie w niedalekiej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi