Sensacyjny transfer Marcina Bułki do PSG

Marcin Bułka / fot. Mikołaj Barbanell

19-letni Marcin Bułka podpisze kontrakt z Paris Saint-Germain FC. Utalentowany golkiper od lipca 2017 roku był zawodnikiem Chelsea FC, w której był bez szans na regularne występy.

Wychowanek warszawskiej Escoli podczas przygotowań do kończącego się już sezonu ligowego przygotowywał się z pierwszym zespołem “The Blues”. Maurizio Sarri dał nawet okazję Polakowi na zaprezentowanie się w jednym z meczów sparingowych w ramach International Champions Cup. Niektórzy fani angielskiego giganta wróżyli Marcinowi Bułce świetlaną przyszłość w Premier League. Sam bramkarz imponuje pewnością siebie, gdy w wywiadzie ze ” WP Sportowymi Faktami” przyznawał, iż jest gotowy, aby sprostać wymaganiom w seniorskim futbolu.

– Wydaje mi się, że całe moje życie polega na tym, iż muszę coś komuś udowadniać. Bo po treningu ja jestem z siebie zadowolony, moi trenerzy mogą widzieć we mnie potencjał, ale co z tego skoro ludzie już nie mają szansy, aby to zobaczyć. Taka jest piłka. Jakbym miał się teraz przebrać i wejść na murawę to czuję się gotowy – stwierdził Marcin Bułka. Lada dzień ma podpisać oficjalny kontrakt z PSG. Między słupkami mistrzów Francji występują – Gianluigi Buffon oraz 26-letni Alphonse Areola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi