Gruzja – Portugalia (26.06) – gdzie oglądać, transmisja

Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com

W środę o godzinie 21:00, rozegrany zostanie mecz 3. kolejki fazy grupowej Euro 2024 pomiędzy drużynami z Gruzji i Portugalii. Arena tego starcia to Veltins Arena w Gelsenkirchen. Komentowania tego spotkania podejmą się Mateusz Borek oraz Robert Podoliński. W dalszej części artykułu zaprezentowane są informacje, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną oraz online, a także czy dostępna będzie transmisja bezpłatna.

Gruzja – Portugalia gdzie oglądać?

Mecz Gruzja – Portugalia na żywo będzie można obejrzeć w telewizji na antenie TVP Sport oraz online poprzez platformę Canal+online. Bezpłatny dostęp do meczu zapewniają strona internetowa sport.tvp.pl oraz aplikacja TVP Sport.

Gruzja – Portugalia transmisja za darmo w TVP

Transmisję spotkania można oglądać bez opłat na oficjalnej stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Stream dostępny jest zarówno na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony i tablety (Android, iOS), jak i telewizory (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Gruzja – Portugalia transmisja online w Canal+online

Stream z dzisiejszego meczu w Canal+online można oglądać po wykupieniu pakietu “Canal+”, dostępnego w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Pakiet umożliwia dostęp do kanałów TVP Sport, TVP 1 i TVP 2, na których nadawane są wszystkie mecze Euro 2024. Platforma Canal+online oferuje dostęp do streamingu na różnych urządzeniach, zarówno poprzez stronę internetową, jak i przez aplikację na urządzenia mobilne (iOS, Android), telewizory (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). Dodatkowo istnieje możliwość jednoczesnego oglądania transmisji na dwóch urządzeniach, co pozwala podzielić się dostępem z kimś innym.

» Oglądaj Euro 2024 w Canal+onlineDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.