Gdzie zostanie rozegrany mecz Polska – Andora?

Reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski, Polska / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w marcu, w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze czekają nas dwa mecze wyjazdowe i jeden domowy. W delegacji będziemy musieli stawić czoła Węgrom i Anglikom, natomiast u siebie zagramy z Andorą. PZPN wstępnie poinformował, jakie stadiony są rozważane do rozegrania meczu.

Na ten moment wszystkie argumenty przemawiają za tym, że z Andorą na pewno nie zagramy na PGE Narodowym. Stadion pełni obecnie rolę szpitala dla pacjentów zakażonych koronawirusem, a to uniemożliwia rozegranie meczu.

Największymi faworytami do ugoszczenia naszej reprezentacji są areny w Gdańsku, Chorzowie, Poznaniu i Wrocławiu. Na wszystkich tych stadionach nasza reprezentacja grała już niejednokrotnie.

Decyzja ma zostać podjęta jeszcze w tym roku. Niepewnym jest również fakt wpuszczenia kibiców na trybuny. Pozytywne nastawienie do zobaczenia fanów naszej reprezentacji na stadionach, wykazuje sekretarz generalny PZPN, Maciej Sawicki:

 – Wydaje mi się, że wiosną jakaś część kibiców jednak będzie mogła wejść na obiekt, więc nie przewidujemy grania na kameralnym, kilkunastotysięcznym obiekcie, tylko na jednym z większych stadionów – powiedział.

 – Jesienią, kiedy będą się rozstrzygały losy kwalifikacji, kibice raczej w komplecie wrócą na obiekty. Taka przynajmniej mamy nadzieję. Szanse na to są na pewno większe niż już wiosną – dodał.

Mecz z Andorą zostanie rozegrany 28 marca 2021 roku.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.