Gdzie oglądać mecz Turcja – Portugalia (22.06)? Transmisja TV i Online

fpf.pt

Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy reprezentacjami Turcji i Portugalii. Mecz ten, odbywający się na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie, jest częścią drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2024 w grupie E. Komentarz podczas meczu będą prowadzić Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow. W niniejszym artykule zawarto kluczowe informacje dotyczące dostępności transmisji telewizyjnej oraz online, w tym opcje bezpłatne.

Turcja – Portugalia gdzie oglądać?

Mecz Turcja – Portugalia można śledzić na żywo w telewizji na kanałach TVP 2 i TVP Sport, a także korzystać z transmisji online na platformach takich jak Pilot WP, Canal+online, Megogo dla opcji płatnych oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport.

Turcja – Portugalia transmisja za darmo w TVP

Darmowa transmisja meczu jest dostępna na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Strona internetowa umożliwia oglądanie na komputerach, podczas gdy aplikacja obsługuje urządzenia mobilne i telewizory Smart TV, w tym systemy Android, iOS, Android TV, Chromecast, Samsung Tizen oraz LG WebOS.

Turcja – Portugalia transmisja online w płatnych serwisach

Zmagania na żywo pomiędzy reprezentacjami Turcji i Portugalii można również oglądać na platformach streamingowych, które oferują różnorodne pakiety. Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo to główne serwisy, które udostępniają dostęp do dzisiejszego meczu.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej platformy umożliwiają oglądanie transmisji nie tylko na stronach internetowych, ale również w aplikacjach. Oferują one wsparcie dla szerokiej gamy urządzeń, w tym komputerów, smartfonów, tabletek oraz telewizorów Smart TV. CANAL+ Online dodatkowo pozwala na jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach, co umożliwia dzielenie się dostępem z innymi.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.