Belgia – Rumunia (22.06) – transmisja. Gdzie oglądać?

Anton_Ivanov / Shutterstock.com

W sobotni wieczór odbędzie się spotkanie pomiędzy Belgią a Rumunią na stadionie RheinEnergieStadion w Kolonii. Jest to mecz drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2024 w Grupie E, które rozpocznie się o godz. 21:00. Komentarz do tego spotkania sportowego zapewnią Mateusz Borek oraz Robert Podoliński. W niniejszym artykule przedstawione zostaną informacje, gdzie można oglądać transmisję telewizyjną oraz online, w tym także opcje dostępne bezpłatnie.

Belgia – Rumunia gdzie oglądać?

Spotkanie Belgia – Rumunia można śledzić na żywo w telewizji na kanałach TVP 1, TVP Sport, a także za pośrednictwem transmisji online na serwisach Pilot WP, Canal+online, Megogo oraz za darmo na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Belgia – Rumunia transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Belgia – Rumunia transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo dostępny jest również na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każdy z tych serwisów oferuje pakiety, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego spotkania.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.