Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź (23.02)? Transmisja TV i Online

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

W piątkowy wieczór na Stadionie Miejskim w Szczecinie odbędzie się spotkanie Polskiej Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin a ŁKS-em Łódź. Mecz 22. kolejki rozgrywek rozpocznie się o godzinie 20:30. W niniejszym artykule przedstawione zostaną szczegółowe informacje, gdzie dostępna jest transmisja tv i online.

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź?

Dla wszystkich, którzy chcą śledzić mecz Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź, transmisja tv będzie dostępna na kanałach Canal+4K Ultra HD, Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Dla tych, którzy preferują oglądanie spotkań przez internet, dostępna będzie transmisja online na platformach Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź – transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź nie będzie dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online zapewniają wyłącznie płatne platformy streamingowe. Dla kibiców, którzy nie chcą przegapić tego spotkania, istnieje możliwość skorzystania z szerokiej oferty serwisów oferujących transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź – transmisja w Canal+online

Stream z dzisiejszego meczu można obejrzeć w Canal+online, wystarczy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące). Dodatkowo za 20 zł można też wykupić pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay).

Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź – transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Canal+Sport 3 i Canal+Sport 4. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go również jest możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z konta mogą korzystać dwie osoby.

Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź – transmisja w Player.pl

Kolejnym serwisem streamingowym, na którym można oglądać dzisiejszy mecz jest Player.pl. Serwis ten oferuje pakiet “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” za 79 zł na miesiąc. Do dyspozycji użytkowników jest strona internetowa, dzięki której można obejrzeć mecz na komputerze. Oferowana jest też aplikacja na smartfony i tablety (iOS, Android), konsole do gier (Playstation 4 i Xbox), telewizory i inne urządzenia (Samsung, LG, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV).

Kiedy i o której godzinie mecz?

Transmisja z meczu Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź rozpocznie się 23.02 o godzinie 20:30.

Gdzie oglądać transmisję?

Transmisję na żywo w telewizji udostępnią kanały Canal+4K Ultra HD, Canal+Sport i Canal+Sport 3, a transmisję online można oglądać w serwisach Canal+online, Polsat Box Go i Player.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x