Skoki narciarskie: Puchar Świata Oberstdorf 2024 transmisja – gdzie oglądać?

Tomislav Pinter / Shutterstock.com

Zaplanowane na dni 22-25 lutego 2024 roku zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie z pewnością przyciągną uwagę wielu kibiców. Rozpoczynając od kwalifikacji w czwartek o 16:40, poprzez konkurs duetów w piątek o 15:45, aż po konkursy indywidualne w sobotę i niedzielę o odpowiednio 16:00 i po kwalifikacjach o 14:30, rywalizacja zapowiada się niezwykle interesująco. Szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnej i online, dzięki którym będzie można śledzić zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na żywo, przedstawiamy w poniższym artykule.

Gdzie oglądać Puchar Świata Oberstdorf 2024?

Transmisja telewizyjna zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich dostępna będzie na antenie TVN dla konkursów oraz Eurosport 1 dla kwalifikacji i konkursów. Fani skoków narciarskich będą mieli także możliwość śledzenia rywalizacji online. Serwisy takie jak Player.pl (kwalifikacje i konkursy), WP Pilot (konkursy) oraz Polsat Box Go (kwalifikacje i konkursy) oferują transmisje na żywo. Dostęp do transmisji jest zarówno bezpłatny, jak i płatny, w zależności od wybranego serwisu i pakietu.

Puchar Świata Oberstdorf 2024 – transmisja w WP Pilot

Transmisję zawodów Pucharu Świata można oglądać bez opłat w WP Pilot, rejestrując konto użytkownika. Kanał TVN, na którym będzie pokazywana rywalizacja, dostępny jest w podstawowym pakiecie kanałów, który WP Pilot oferuje od 5,99 zł miesięcznie. Transmisję z zawodów Pucharu Świata w WP Pilot można oglądać poprzez stronę internetową (na komputerze) oraz aplikację (smartfony i tablety – Android, iOS, Huawei; telewizory i inne urządzenia – Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

Oglądaj transmisje w WP Pilot

Puchar Świata Oberstdorf 2024 – transmisja w Player.pl

Dostęp do transmisji zawodów Pucharu Świata w serwisie Player.pl wymaga wykupienia pakietu “Eurosport Extra” za 30 zł za miesiąc. Umożliwia to oglądanie rywalizacji na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony i tablety (iOS, Android), a także telewizory smart (Samsung, LG, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV) oraz konsole do gier (Playstation 4, Xbox Series X, Series S, One, One S, One X).

» Oglądaj skoki narciarskie w Player.pl

Puchar Świata Oberstdorf 2024 – transmisja w Polsat Box Go

Kolejną opcją jest Polsat Box Go, gdzie aby oglądać zawody Pucharu Świata, należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, dostępny na 30 dni za 40 złotych. W skład pakietu wchodzą między innymi kanały Eurosportu. Transmisję można śledzić zarówno przez stronę www, jak i w aplikacji mobilnej (iOS, Android) oraz na urządzeniach Smart TV (Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV).

» Oglądaj skoki w Polsat Box Go

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x