

Gareth Bale z problemami podatkowymi
Gareth Bale jest kolejnym zawodnikiem "Królewskich", który musi stawić czoła oskarżeniom związanym z niepłaconymi podatkami.
Walijczyk ma zalegać 337 tysięcy euro, w związku z nieścisłościami dotyczącymi praw wizerunkowych swojej osoby. Artykuł dotyczący całego zajścia ukazał się na łamach hiszpańskiej gazety El Mundo, z nadzieją, że kwota zostanie przez Garetha Bale'a uregulowana.
Reprezentant Walii nie jest pierwszym zawodnikiem z Półwyspu Iberyjskiego z podobnymi problemami. Nie po drodze z tamtejszym fiskusem mieli także m.in. Leo Messi czy Cristiano Ronaldo.
Źródło; www.football-espana.net
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać








Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli








Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu

Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25








































