Gareth Bale po wygranej z Austrią: Połowa roboty za nami, ale przed nami ciągle trudne spotkanie

bale

źródło: faw.cymru


Walia jest już pewna gry w finale baraży do mistrzostw świata w Katarze. Wczorajsze zwycięstwo z reprezentacją Austrii skomentował po meczu Gareth Bale.

Może Gareth Bale nie podchodzi już poważnie do rozgrywek klubowych, ale w swojej reprezentacji zawsze gra z wielką dumą i chęcią. Nawet gdy zawodnik Realu Madryt nie był predysponowany do gry w kadrze narodowej ze względu na swoją formę, to starał się wykrzesać w sobie siły, aby dać jej jak najwięcej.

Wczoraj Gareth Bale pokazał przebłysk swojego niepodważalnego geniuszu. W spotkaniu z Austrią ustrzelił dublet i dał zwycięstwo gospodarzom. Szczególnie piękna była pierwsza bramka, którą zdobył z rzutu wolnego.

Po spotkaniu nie krył ulgi po pokonaniu silnego rywala:

– Połowa roboty wykonana. Sądzę, że dobre jest to, że dziś możemy się tym nacieszyć, ponieważ kolejny mecz będzie w czerwcu. Wczoraj rozmawialiśmy, jak ważny był dzisiejszy mecz, że musimy się pokazać. Dobrze było widzieć to uderzenie z wolnego, gdy wpada do bramki i strzelić szybko bramkę w drugiej połowie, by utrzymać ten impet. Połowa roboty za nami, ale przed nami ciągle trudne spotkanie ze Szkocją lub Ukrainą – powiedział Walijczyk.

– Pod koniec miałem skurcze, ale sądzę, że to normalne. Będę harować do ostatniego tchu dla tego kraju. Dziś wszyscy to robiliśmy – dodał.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.