Gareth Bale odchodzi z Realu Madryt
Jonathan Barnett poinformował o odejściu Garetha Bale'a z Realu Madryt, co nastąpi po zakończeniu sezonu.
Koszmar 32-letniego reprezentanta Walii dobiegnie końca. Gareth po sezonie zostanie wolnym agentem, a jego nieudany epizod w Madrycie pójdzie w zapomnienie.
Bale ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Tottenhamie, po czym wrócił do Realu Madryt z nadzieją na regularne występy pod wodzą Carlo Ancelottiego. Niestety we wszystkich rozgrywkach rozegrał zaledwie 300 minut, więc z pewnością nie jest to, czego oczekiwał Bale.
Mimo słabej pozycji w klubie był on kluczową postacią reprezentacji Walii, która zapewniła sobie miejsce w World Cup po raz pierwszy od 1958 roku.
- Odchodzi z Realu Madryt, ale musimy poczekać na to, co zrobi z reprezentacją Walii. Wszystko zależy od tego, czy Walia zakwalifikuje się do Mistrzostw Świata. Wtedy podejmiemy decyzję. Czy Gareth wróci do Anglii? Myślę, że jest to bardzo prawdopodobne, ale musimy poczekać do tego, czy Walia zakwalifikuje się do Mistrzostw Świata. Jestem pewien, że jeśli coś się wydarzy, na pewno zasiądziemy do rozmów i dołożymy wszelkich starań, aby prasa się o tym nie dowiedziała.
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa sędzia. Kto będzie arbitrem spotkania? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 15:14
-


AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-


AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-


AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-

AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-

AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40




































