Są chętni na pozyskanie Giorgio Chielliniego. Kierunek USA?

Giorgio Chiellini / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Giorgio Chiellini rozstał się po wielu latach z drużyną Juventusu. Zawodnik nie ma zamiaru jednak zawiesić jeszcze butów na kołku, a zainteresowanie nim wykazuje przynajmniej kilka zespołów. Jednym z możliwych kierunków jest Major League Soccer.

Doświadczony obrońca rozstał się po wielu latach z Juventusem. Nadszedł czas, aby rozglądać się za przyszłymi wariantami swojej przyszłości piłkarskiej. Sam zawodnik nie jest jeszcze zainteresowany całkowitemu zaprzestaniu gry w piłkę. Będzie on powoli i stopniowo rozglądał się za nowym pracodawcą. Nie będzie jednak śpieszył się z decyzją, aby wybrać jak najlepsze rozwiązanie. W międzyczasie pożegna się również z reprezentacją narodową. Będzie to miało miejsce 1 czerwca, kiedy to Włochy podejmą Argentynę.

Potencjalnych nowych pracodawców może być przynajmniej kilku. Na ten moment najbardziej prawdopodobną decyzją wydają się jednak przenosiny do Ameryki. Włoch dostał już oficjalną ofertę od Los Angeles FC. Jej szczegóły i warunki nie są znane, ale oferta leży już na stole. Taką informacją podzielił się Fabrizio Romano.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.