Fury – Usyk: gdzie oglądać? Stream online, PPV, Za darmo

DAZN

Przed nami emocjonującą gala bokserska, na której odbędzie się walka między Tysonem Furym a Oleksandrem Usykiem. Pojedynek odbędzie się w Arabii Saudyjskiej w sobotę 18 maja 2024 roku. Początek transmisji z walki zaplanowano na godzinę 23:00. Gdzie oglądać transmisję? Szczegóły w naszym artykule..

Fury – Usyk, gdzie oglądać?

Transmisja z gali, na której odbędzie się walka Tyson Fury – Oleksandr Usyk będzie dostępna wyłącznie na platformie streamingowej DAZN.

Fury – Usyk, transmisja online

DAZN oferuje specjalną transmisję PPV walki Tysona Fury’ego z Oleksandrem Usykiem za 89.99 PLN, która obejmuje również dostęp do standardowej oferty DAZN. Poniżej prezentujemy wszystkie warianty dostępu do platformy DAZN:

  • 12-miesięczny dostęp: Zaletą tej subskrypcji jest pierwszy miesiąc gratis, a następnie opłata 22.99 PLN miesięcznie. Subskrypcja roczna pozwala zaoszczędzić 204 PLN w stosunku do standardowej opłaty miesięcznej.
  • Miesięczny dostęp: Ta opcja oferuje większą elastyczność, umożliwiając anulowanie subskrypcji z 30-dniowym wyprzedzeniem. Cena za miesięczny dostęp wynosi 39.99 PLN.

» Oglądaj stream z walki Fury - Usyk

DAZN to uniwersalna platforma streamingowa, która dostępna jest zarówno poprzez stronę internetową oraz aplikację. Transmisję Fury – Usyk można więc oglądać na różnych urządzeniach:

  • Urządzenia streamingowe i smart TV: w tym Amazon Fire TV Stick, Android TV, Apple TV, Google Chromecast, oraz telewizory LG webOS, Sony Android TV, i Samsung Tizen
  • Mobilne: aplikacje dostępne na smartfonach i tabletach z systemami iOS oraz Android
  • Przeglądarki internetowe na komputerach: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari
  • Konsole do gier: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X

Fury – Usyk, transmisja za darmo

Aby obejrzeć zbliżającą się walkę Fury kontra Usyk, fani boksu będą musieli zakupić dostęp pay-per-view, gdyż transmisja nie będzie dostępna za darmo.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.