Fortuna 1. Liga: Młody snajper podpisał nową umowę z GKS-em Tychy

Łączy Nas Piłka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

GKS Tychy należy do grona najpoważniejszych pretendentów do wywalczenia awansu do PKO BP Ekstraklasy. Znakomity początek rozgrywek na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej napawa kibiców wielkim optymizmem. Włodarze wspomnianego klubu nie zapominają jednak o strzeżeniu swoich kadr, czego efektem jest dzisiejsze przedłużenie umowy z Michałem Staniuchą.

Wyżej wspomniany zawodnik postanowił podpisać kontrakt, który będzie obowiązywać do ostatniego dnia czerwca 2022 roku. Tą czynność prawną trzeba traktować, jako dużą wiarę organów zarządzających klubem do umiejętności młodego snajpera. Napastnika jednak w najbliższych kolejkach raczej nie ujrzymy na placu gry, ponieważ na początku obecnej kampanii ligowej nabawił się poważnej kontuzji. Oficjalna strona internetowa drużyny z województwa śląskiego mówi o intensywnej rehabilitacji.

Na pierwszoligowej arenie Staniucha rozegrał jak dotąd sześć meczów. Najwięcej, bo pięć, obejmuje sezon 2018/19. W żadnej z potyczek nie udało mu się wpisać na listę strzelców. Wszyscy fani tego piłkarza liczą na to, że po powrocie do gry, przełamie niefortunną statystykę. Jego koledzy w najbliższą niedzielę na swoim obiekcie podejmą Puszczę Niepołomice. Podopieczni Artura Derbina znajdują się na 4. lokacie, mając jedynie cztery oczka straty do liderującego ŁKS-u Łódź (22 pkt).

Źródło: oficjalna strona internetowa GKS-u Tychy, portal Transfermarkt, własne.

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *