Fortuna 1. Liga: Kolejny mecz nie zostanie rozegrany w pierwotnym terminie

Łączy Nas Piłka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Ostatnia kolejka meczów Fortuna 1. Liga w tym roku kalendarzowym nie odbędzie się w pełnym wymiarze. Ma to związek z sytuacją zdrowotną w Łódzkim Klubie Sportowym, w którego składzie odnotowano kilka zakażeń SARS-CoV-2 . Na wniosek wzmiankowanego klubu, władze rozgrywek postanowiły, że zaplanowany na najbliższy piątek pojedynek z GKS-em Tychy, zostanie rozegrany w innym terminie.

Wspomniana rywalizacja była zapowiadana przez ekspertów, jako jeden z “hitów” 17. kolejki na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Jest to seria gier, która zamknie rundę jesienną. Podopieczni Wojciecha Stawowego przeżywają ogromny spadek formy w lidze. W ostatnich pięciu potyczkach zdobyli zaledwie jeden punkt i muszą teraz nerwowo patrzeć na zbliżających się rywali. Trzeci w tabeli – Górnik Łęczna traci już tylko jedno oczko (31 pkt).

Ekipa z Tych jest jednym z największych pozytywów obecnej kampanii ligowej. Zawodnicy Artura Derbina plasują się na 5. lokacie, dając wszystkim sygnał , że strefa barażowa do elity jest bardzo realnym planem. Dwa dni temu pewnie ograli na swoim obiekcie Odrę Opole (2:0).

Źródło informacji: oficjalny serwis internetowy Łódzkiego Klubu Sportowego, własne.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.