Fortuna 1. Liga: 19-letni bramkarz przedłużył umowę z ŁKS-em Łódź

ŁKS Łódź - drużyna po strzelonej bramce / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Łódzki Klub Sportowy jest jednym z największych pozytywów początkowej fazy rozgrywek Fortuna 1. Liga 2020/21. Znakomita dyspozycja daje nadzieje jego kibicom na błyskawiczny powrót do elity. Podmioty decyzyjne organizacji myślą również o utrzymaniu w swojej kadrze jak największej ilości graczy. Oficjalny serwis internetowy klubu poinformował o sukcesie w sprawie przedłużenia umowy z Dawidem Arndtem.

Nowe porozumienie prawne jest znakiem, że władze łódzkiego teamu wiążą z nim dalekosiężne plany. Kontrakt, który dzisiaj zawarto, obejmuje czteroletnią współpracę. Przedstawiciele sztabu szkoleniowego odpowiedzialni za pracę bramkarzy widzą w młodym zawodniku spory potencjał. Obecnie numerem “1” na linii bramkowej spadkowicza z Ekstraklasy 2019/20 jest Arkadiusz Malarz, czyli goalkeeper, który może się poszczycić ogromnym doświadczeniem. Wyżej wspomniany zaliczył wiele sezonów na najwyższym szczeblu ligowym, między innymi, w barwach Legii Warszawa.

W najbliższą sobotę podopieczni Wojciecha Stawowego na swoim obiekcie zagrają z Chrobrym Głogów. Ten zespół udowodnił w tym sezonie, że jest bardzo wymagającym rywalem dla każdego. Kibice będą mogli oczekiwać zaciętej rywalizacji w Łodzi.

Źródło informacji: oficjalny serwis internetowy ŁKS Łódź, własne.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *