Florian Neuhaus: Mogliśmy zagrać odważniej
Pomocnik Borussi Monchengladbach, Florian Neuhaus nie krył smutku po przegranej konfrontacji z Manchesterem City, która odbyła się w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.
Drużyna z Niemiec straciła dwie bramki, przez co jej szanse na awans do kolejnej rundy są znikome.
Niemiecki piłkarz nie był jedyną osobą, która myślała podobnie, gdyż takiego samego zdania byli Marco Rose oraz Lars Stindl.
- Chcieliśmy grać odważnie stwarzając szanse, ale czułem, że prezentowaliśmy się dobrze. City grało bardzo wysoko. W rewanżu musimy być odważniejsi i dać z siebie więcej. Manchester City kontrolował grę, przez co miał większe posiadanie piłki, co oznaczało, że dzisiejszego wieczora dużo biegaliśmy. Stworzyliśmy klarowną szansę, ale jej nie wykorzystaliśmy - Zakończył piłkarz Borussi Monchengladbach.
-

AktualnościArsenal gwarantuje co najmniej 105,6 mln euro za finał Ligi Mistrzów 2025/26Nowacki / 29 maja 2026, 16:56
-

AktualnościPSG ogłosił 24-osobowy skład na finał Ligi Mistrzów z Arsenalem – Luis Enrique ma do dyspozycji całą kadręNowacki / 29 maja 2026, 16:18
-

AktualnościIñigo Pérez: Rayo Vallecano liczy na szczęśliwe zakończenie sezonu w finale Ligi KonferencjiNowacki / 27 maja 2026, 14:56
-

AktualnościVitinha i Luis Enrique przed finałem Ligi Mistrzów UEFA: zapowiedź meczu Paris Saint-Germain – ArsenalNowacki / 26 maja 2026, 12:50
-

AktualnościPo raz pierwszy od sezonu 1991/92: ani Milan, ani Juventus nie zagrają w Lidze MistrzówNowacki / 25 maja 2026, 14:10
-

AktualnościUnai Emery po raz piąty triumfuje w Lidze Europy – Aston Villa rozgromiła Freiburg 3:0Nowacki / 21 maja 2026, 12:43








































