Felicio Brown Forbes opuścił Wisłę Kraków

forbes

Wisła Kraków poinformowała, że rozwiązała umowę z Felicio Brown Forbesem. Kostarykanin za zerwanie kontraktu z klubem ma zapłacić odszkodowanie.

Wisła Kraków ściągała napastnika w październiku 2020 roku z nadzieją na jego gole. Może w barwach Rakowa Częstochowa nie był golleadorem, ale zawsze wyróżniał się swoim zaangażowaniem w grę zespołu i boiskową mobilnością.

O ile w klubie spod Jasnej Góry jego liczby prezentowały się nie najgorzej, to w Krakowie już tak nie było. W zespole Marka Papszuna w 30. meczach zdobył 12 goli, co jest przyzwoitym wynikiem. Z Białą Gwiazdą na piersi zanotował tyle samo trafień do siatki rywala, ale w aż 42. spotkaniach. Takie wyniki nie satysfakcjonowały zarówno klubu, jak i zawodnika. Czterokrotny reprezentant Kostaryki coraz rzadziej pojawiał się na murawie. Od grudnia nie załapał się nawet do kadry meczowej.

Felicio Brown Forbes dziś zdecydował się na opuszczenie Wisły Kraków. Za niewypełnienie zapisów kontraktowych związanych z przewidywaną długością gry w klubie, piłkarz będzie musiał wypłacić “Białej Gwieździe” odszkodowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.