Przyszłość Mohameda Salaha dalej nieznana. Agent piłkarza wymownie komentuje najnowsze doniesienia

Mohamed Salah

Zdjęcie: Premier League.com


Pomimo usilnych starań władz Liverpoolu Mohamed Salah wciąż nie przedłużył swojego kontraktu. Rozmowy między stronami trwają, choć ich relacje z przebiegu negocjacji zdają się miejscami niezgodne.

Bez wątpienia Mohamed Salah jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym, piłkarzem Liverpoolu w przeciągu kilku ostatnich lat. Egipcjanin na Anfield wykręca niesamowite liczby. W trwającym sezonie w 34 spotkaniach zdobył już 27 bramek i zaliczył 10 asyst. Był główną postacią w drużynie, kiedy ta wygrywała Ligę Mistrzów w 2019 roku i mistrzostwo Anglii rok później.

Pomimo to daleko mu do najlepiej opłacanych zawodników na świecie. Salah chce to zmienić, wykorzystując fakt, iż jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2023 roku. Jak na razie nie może jednak dojść do porozumienia z władzami Liverpoolu.

Na ten temat postanowił wypowiedzieć się na konferencji prasowej Jurgen Klopp. Niemiecki szkoleniowiec stwierdził, że klub zrobił to, co mógł, a decyzja należy teraz do głównego zainteresowanego.

– Mo z pewnością oczekuje, że będziemy ambitni. Tacy byliśmy i wciąż tacy jesteśmy. Czy zakontraktowanie Luisa Diaza pomaga? Nie wydaje mi się, żeby o to chodziło. To jest decyzja Mo. Klub zrobił to, co było w jego mocy. W moim przekonaniu wszystko jest w porządku, wszystko jest tak, jak było. – powiedział.

Do tej wypowiedzi odniósł się agent Mohameda Salaha, Ramy Abbas Issa. W wymowny sposób skomentował on słowa Kloppa za pośrednictwem social mediów, nie pozostawiając żadnych złudzeń. Rozmowy dotyczące przedłużenia kontraktu jego klienta nie zmierzają ku końcowi. Bynajmniej nie ku pozytywnego dla “The Reds” końcowi.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.