FC Barcelona szykuje nową umowę dla Ousmane Dembele

Ousmane Dembele

fcbarcelona.com


Santi Aouna z Foot Mercato donosi, że Barcelona jest gotowa złożyć Ousmane’owi Dembélé ofertę przedłużenia kontraktu w związku z dobrą formą francuskiego skrzydłowego.

Były zawodnik Rennes przez ostatnie 6 miesięcy był w centrum przedłużającej się sagi kontraktowe ponieważ jego obecna umowa wygasa z końcem sezonu. Zdobywca Pucharu Świata został w zasadzie poinformowany, że nie będzie już częścią drużyny. Rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu załamały się z powodu rozbieżności między ofertą klubu a żądaniami jego drużyny.

Prezydent klubu Joan Laporta jest jednak zdeterminowany, aby zatrzymać Dembélé w klubie i przygotowuje nową ofertę, której szczegóły nie są znane. Obóz skrzydłowego nie ustępuje w żądaniach dotyczących pensji netto w wysokości 20 milionów euro za sezon.

Zainteresowanie 24-latkiem wyrażają także angielskie kluby, takie jak Newcastle, Manchester United i Tottenham Hotspur. W każdym razie sam Dembélé nigdy wyraźnie nie wyraził chęci odejścia, mimo że na kilka tygodni został odsunięty od drużyny. Nie wiadomo jednak, czy Barcelonie uda się go przekonać do pozostania do końca sezonu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.