Oficjalnie: Warta Poznań przedłużyła kontakt z wychowankiem

fot. Klaudia Berda, wartapoznan.pl


Skrzydłowy Kajetan Szmyt podpisał nową umowę z Wartą Poznań do końca 2023 roku z opcją przedłużenia do sezonu 2024/2025.

19-latek jest wychowankiem Zielonych, który zebrał w bieżącej rundzie PKO Ekstraklasy raptem 66 minut. W zeszłym roku był wypożyczony do pierwszoligowego Górnika Polkowice, dla którego zdobył dwie bramki.

Fajnie, że podpisałem nowy kontrakt z Wartą Poznań. Traktuję to jako wyróżnienie i bodziec do dalszej pracy. Mam nadzieję, że nadal będę dostawał szansę gry w pierwszym zespole, pomogę drużynie i utrzymamy się w Ekstraklasie. Jestem w takim wieku, że muszę zdobywać jak najwięcej doświadczenia. Temu też służyło wypożyczenie do I ligi, gdzie grałem regularnie. Teraz staram się łapać kolejne minuty w Ekstraklasie. Mam nadzieję, że nadal będzie to szło do przodu – mówi Kajetan Szmyt.

– Warto dodać, że w kontrakcie Kajetana Szmyta, tak jak w umowach innych zawodników Warty Poznań, znalazły się zapisy, które zobowiązują piłkarza do dbania o środowisko naturalne oraz prezentowania postawy pro-ekologicznej – czytamy komunikacie klubu.

źródło: wartapoznan.pl /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.