EURO 2016: Wiemy kiedy Lewandowski i Krychowiak dotrą do Arłamowa

fot. Kamil Chmielewski

Kamil Chmielewski

Na dzisiejszej konferencji prasowej selekcjoner Adam Nawałka ogłosił kiedy na zgrupowaniu pojawią się najważniejsze ogniwa reprezentacji Polski. Grzegorz Krychowiak, Łukasz Piszczek, Maciej Rybus i kapitan Robert Lewandowski zameldują się w Arłamowie w najbliższy czwartek.

Trener Nawałka podkreślał, że są to piłkarze, którzy zakończyli sezon najpóźniej ze wszystkich i potrzebują kilku dni odpoczynku. Mimo docierających wczoraj informacji na temat urazu Krychowiaka nie mamy się o co martwić. – Wszystko jest pod kontrolą. – mówił selekcjoner.

Ważnym tematem na konferencji był stan zdrowotny kadrowiczów. – Nie ma żadnych złych informacji o stanie zdrowia płynących od zawodników. Oczywiście jest zmęczenie i drobne urazy, ale nie ma nic, co przeszkodziłoby nam w przygotowaniach. Wszystko wskazuje na to, że zawodnicy będą w stu procentach gotowi do zajęć. – powiedział Adam Nawałka. Poza Pawłem Wszołkiem, który złamał rękę wszyscy piłkarze obecni na zgrupowaniu w Juracie stawią się w Arłamowie dziś do godziny 18:00. Później przejdą badania lekarskie.

 

źródło: laczynaspilka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.