Eugen Polanski wróci do reprezentacji?!

Eugen Polanski może wrócić do reprezentacji Polski! Adam Nawałka i Zbigniew Boniek rozmawiali telefonicznie z pomocnikiem Hoffenheim, a selekcjoner polskiej reprezentacji zapowiedział przyjazd do Niemiec na sobotni mecz pomiędzy drużyną Polanskiego a Wolfsburgiem.

Wygląda na to, że wobec deficytu wśród środkowych pomocników, selekcjoner Nawałka postanowił dogadać się z Eugenem Polanskim. Przypomnijmy, że 27-letni pomocnik zrezygnował z gry w reprezentacji 23 maja tego roku:
“Rezygnuję do czasu, gdy trenerem kadry jest Adam Nawałka. Jeśli kolejny selekcjoner będzie zainteresowany moimi usługami, wystarczy jeden telefon i stawię się na zgrupowaniu. Dla Polski mogę grać zawsze i wszędzie, mogę przyjechać na zgrupowanie nawet rowerem.”
Decyzja Polanskiego była spowodowana metodami szkoleniowymi trenera Nawałki oraz insynuacjami, jakoby nie zależało mu na grze dla biało-czerwonych.

Eugen Polanski w reprezentacji Polski zadebiutował w 2011 roku w towarzyskim meczu z Gruzją w Lubinie. Rozegrał w niej do tej pory 19 meczów. Wystąpił w mistrzostwach Europy w 2012 roku, których Polska była współgospodarzem.

Źródło: własne / polsatsport.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.