El. MŚ: Anglicy w efektownym stylu witają się z Mundialem!

Podczas gdy Polacy do ostatnich minut walczyli o korzystny rezultat z Węgrami, reprezentacja Anglii srogo zabawiła się z San Marino.

Podopieczni Garetha Southgate’a w efektownym stylu zameldowali się na mistrzostwach świata. W rozgrywkach grupy I “Wyspiarze” zremisowali tylko dwa razy, resztę spotkań wygrywając. Bilans bramkowy? Aż 39:3! W osiągnięciu tak korzystnego rezultatu z pewnością pomógł dzisiejszy mecz z San Marino. Anglicy wygrali z outsiderem grupy aż 10:0. Czterema golami popisał się kapitan – Harry Kane.

Anglia – San Marino 10:0

Maguire 6′, Kane 27′ (K), 32′, 39′ (K), 42′, Smith Rowe 58′, Mings 69′, Abraham 78′, Saka 79′

W meczu “o pietruszkę” Albańczycy, którzy jeszcze niedawno walczyli o baraże z “Biało-czerwonymi”, dosyć długo męczyli się z Andorczykami. Dosyć szczęśliwie w 74′ minucie pokonali jednak bramkarza i chociaż trochę otarli swoje łzy.

Dzięki tym rezultatom wiemy, że Anglicy wygrali grupę I a reprezentacja Polski zagra w barażach. Dalej w tabeli znajdują się: Albania, Węgry, Andora i San Marino.