El. EURO 2020: Kazachstan trzyma się czołówki w grupie I

Oficjalna piłka podczas eliminacji do EURO 2020 / fot, Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Kazachstan bez większych problemów pokonał San Marino 4:0 w czwartej kolejce grupy I eliminacji Mistrzostw Europy.

Dość długo fani gospodarzy czekali na pierwszą bramkę, bowiem do doliczonego czasu gry. Islambek Kuat po znakomitej akcji umieścił piłkę w siatce strzałem z jedenastu metrów. Do przerwy było 1:0. Kazachstan podkręcił bardziej tempo w drugich czterdziestu pięciu minutach. W 62. minucie wynik podwyższył Maxim Fedin. A chwilę później gospodarze mieli rzut wolny, po którym piłkę otrzymał Gafuržan Sujumbajev i przymierzył celnie sprzed pola karnego. Kropkę nad “i” postawił Bauržan Islamchan, znakomitym uderzeniem w 79. minucie.

El. EURO 2020: Kazachstan – San Marino 4:0 (1:0)

Isłambek Kuat 45′, Maksim Fedin 62′, Gafurżan Sujumbajew 65′, Baurżan Isłamchan 79′