Długa, dwudniowa podróż Pogoni ze Szczecina do Mielca najwyraźniej odbiła się na jej postawie w meczu z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą. “Portowcy” mimo iż mieli sytuacją pod kontrolą ostatecznie tylko zremisowali 1:1.

Bramki wpadły dopiero w drugiej połowie. W pierwszej ciężko było mówić o jakichś groźnych sytuacjach podbramkowych. Jednak po zmianie stron gra wyraźnie ożywiła się. W 66′ minucie Rafał Murawski podpisał się dobrą wrzutką w pole karne z rzutu wolnego, a Adam Frączczak głową pokonał Sebastiana Nowaka. Ten gol powodował, że raczej nikt nie spodziewał się na stratę punktów przez szczecinian w tym meczu.

Niestety jednak dla gości po błędzie defensywy zamieszanie wykorzystał Martin Juhar w 83′ minucie uratował punkt dla niecieczan, a podopieczni Piotra Mandrysza mogli tylko pluć sobie w brody, że ponownie w głupi sposób tracą punkty.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Pogoń Szczecin 1:1 (0:0)
0:1 – Adam Frączczak 66′
1:1 – Martin Juhar 83′

Termalica: Sebastian Nowak – Dalibor Pleva, Dawid Sołdecki, Pavol Stano, Dariusz Jarecki – Bartłomiej Babiarz, Mateusz Kupczak – Jakub Biskup (80′ Bartłomiej Smuczyński), Tomasz Foszmańczyk (74′ Mario Liczka), Dawid Plizga (62′ Martin Juhar) – Wojciech Kędziora

Pogoń: Dawid Kudła – Adam Frączczak, Jakub Czerwiński, Jarosław Fojut, Mateusz Lewandowski – Rafał Murawski, Mateusz Matras – Patryk Małecki (46′ Takafumi Akahosi), Władimir Dwaliszwili (87′ Marcin Listkowski), Karol Danielak (84′ Miłosz Przycecki) – Łukasz Zwoliński

Żółte kartki: Kupczak 58′, Pleva 77′ (Termalica)

Sędzia: Paweł Gil (Lublin)