

Ekstraklasa: Nie ilość, a jakość się w życiu liczy…
Piast Gliwice niejako zrehabilitował się w oczach własnych kibiców. Wicemistrz Polski w niedawno zakończonym meczu wygrał 2:1 z Wisłą Płock.
Wynik spotkania w 7.minucie otworzył Reca, który w kapitalnym stylu uprzedził wychodzącego z bramki Szmatułę. Na uwagę w tej akcji zasłużyła efektowna piętka Lebedyńskiego. Jedenaście minut potem było już 1:1, a przepiękną podcinką z bliskiej odległości błysnął Zivec. Od tego momentu blok defensywny gości był bardzo niepewny. Wspomnianą niepewność wykorzystał Mraz,oddając genialny strzał głową z paru metrów. W roli asystenta wystąpił Pietrowski.
W drugiej połowie zawodnicy z Płocka próbowali wiele razy z dystansu, ale żadna z tych prób nie zagroziła dobrze dysponowanemu bramkarzowi.
Piast Gliwice 2:1 Wisła Płock
Strzelcy:
0:1 Reca (7')
1:1 Zivec (18')
2:1 Mraz (56')
-
AktualnościLiga Mistrzów: Lewandowski z dubletem. Barca gromi BVB (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 9 kwietnia 2025, 22:58
-
AktualnościBetclic 1. Liga: Wisła wygrywa z Chrobrym. Rodado jokerem
Michał Szewczyk / 9 kwietnia 2025, 19:55
-
AktualnościLiga Mistrzów: Declan Rice oszalał! Arsenal gromi Real (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 8 kwietnia 2025, 23:19
-
1 Liga Polska"Trzeba sobie powiedzieć kilka mocnych słów". Piłkarz Warty Poznań zabrał głos po porażce z Wisła Kraków
Karolina Kurek / 6 kwietnia 2025, 12:14
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal remisuje z Cracovią w debiucie Djurdjevicia (WIDEO)
Michał Szewczyk / 4 kwietnia 2025, 19:58
-
AktualnościCdR: Barca w finale! Ferran znów bohaterem (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 2 kwietnia 2025, 23:35