Ekstraklasa ma nowego sponsora
W nadchodzącym sezonie Ekstraklasa pozyskała nowego sponsora tytularnego i rozgrywki będą prowadzone pod szyldem - Lotto Ekstraklasa. To dobra wiadomość dla klubów, które mają szansę otrzymać ok. 10 milionów złotych do podziału.
Umowa została zawarta na rok, a na jej mocy logo Totalizatora Sportowego pojawi się na koszulkach piłkarzy, jak i w logo Ekstraklasy. Oficjalne potwierdzenie powyższej zmiany ma odbyć się w piątek, czyli w dzień startu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.
Do tej pory sponsorami tytularnymi Ekstraklasy byli operatorzy sieci telefonii komórkowych. W latach 2004-08 IDEA/Orange oraz w latach 2011-15 T-Mobile.
-
AktualnościKto sędziuje spotkanie USA - Australia? Poznaj arbitra tego meczu (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 9:18
-


AktualnościKanada - Katar w liczbach. Statystyki ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:56
-


AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:53
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Kanada - Katar (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-

AktualnościOceny po meczu Czechy - RPA. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-

AktualnościStatystyki ze spotkania Czechy - RPA. Pełna analiza spotkania (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:49





































