Harry Kane został sponsorem IV-ligowego klubu

goal.com

Harry Kane, gwiazda angielskiej, jak i światowej piłki, został sponsorem IV-ligowego klubu. Napastnik reprezentacji Anglii wykupił specjalną reklamę na koszulkach Leyton Orient.

W styczniu 2011 roku Harry Kane został wypożyczony z Tottenhamu, na okres sześciu miesięcy, do Leyton Orient. W barwach tego klubu zadebiutował w seniorskiej piłce. Wystąpił łącznie w 18 spotkaniach, w których zdobył pięć bramek. Po upłynięciu blisko dziesięciu lat i staniu się gwiazdą światowego formatu, Harry Kane nie zapomniał o klubie, w którym wypłynął na szerokie wody.

Leyton Orient, w oficjalnym komunikacie, poinformowało, że za zgodą władz Premier League i Angielskiej Federacji Piłkarskiej, Harry Kane został sponsorem klubu. 26-letni napastnik wykupił reklamy na trzech kompletach koszulek. Warto wspomnieć, że nie jest to zwykła forma sponsoringu. Za pomocą reklam, Kane, chce wspomóc finansowo klub, który przez zawieszenie rozgrywek znalazł się na granicy upadku oraz podziękować lekarzom i pielęgniarkom za poświęcenie w walce z zatrzymaniem pandemii koronawirusa. Poza tym, za pomocą tej inwestycji, Kane pragnie wesprzeć dwie organizacje charytatywne: dziecięce hospicjum Haven House oraz fundację pomagającą osobom z problemami psychicznymi.

Harry Kane w tym sezonie Premier League wystąpił łącznie w 20 spotkaniach. W tym czasie zdobył 11 bramek i zanotował dwie asysty. Branżowy portal transfermarkt.pl wycenia jego wartość na 120 milionów euro.

Tottenham po 29. kolejkach Premier League zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 41 punktów.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.