Dyrektor sportowy Napoli: Milik zostanie sprzedany

sscnapoli.it


Dyrektor sportowy Napoli potwierdza, że w przypadku braku porozumienia między klubem a piłkarzem, Milik na pewno opuści klub tego lata.

Arkadiusz Milik w przeciwieństwie do Driesa Mertensa wciąć nie przedłużył swojego kontraktu. Ostatecznej decyzji nadal nie podjął Jose Callejon. Dyrektor sportowy Napoli, Cristiano Giuntoli, przyznaje, że klub wciąż rozmawia z agentami Polaka. Nie ukrywa jednak, że w razie braku porozumienia, Milik nie zostanie w klubie na kolejny sezon. W wywiadzie dla Sky Sport Italia powiedział:

Chcemy renegocjować jego umowę, więc rozmawiamy z jego agentami. Celem jest rozwiązanie sytuacji w taki czy inny sposób. Jeśli nie będzie chciał zostać, zostanie wystawiony na rynek transferowy. Napoli będzie szło do przodu z Milikiem czy bez niego

Przyznał także, że klub szuka już następców dla polskiego snajpera. W gronie piłkarzy, którzy zastąpią Milika najczęściej wymienia się: Lukę Jovica, Victora Osimhena, Sardara Azmounia czy Evertona.

Wszyscy są bardzo utalentowani i skautowani. Jeśli Milik odejdzie, ruszymy na rynek transferowy w celu znalezienia piłkarza na odpowiednim poziomie. Młodego, ale doświadczonego

Polskiego napastnika najczęściej łączy się z Juventusem, jednak co kilka dni słyszymy o innej możliwości. Napoli podobno chce sprzedać swojego piłkarza poza Włochy, dlatego mówiło się chociażby o transferze do Arsenalu Londyn.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.