Dyrektor Fiorentiny: Ludzie Dusana Vlahovicia pokazują całkowity brak szacunku dla klubu

Dusan Vlahović

Źródło: twitter.com/acffiorentina

Dyrektor Fiorentiny Joe Barone oskarża otoczenie Dusana Vlahovicia o całkowity brak szacunku oraz podwojenie żądań z dnia na dzień.

21-latek pochodzący z Belgradu zachwyca swoimi występami w Serie A. Jest najskuteczniejszy w lidze (16 trafień) i nie może dziwić, że Arsenal oferuje za gracza nawet 70 mln euro.

Niedawno Vlahović udzielił wywiadu w Serbii, gdzie zasugerował, iż mógłby ponownie rozważyć swoje stanowisko i przedyskutować przedłużenie pobytu na Stadio Artemio Franchi.

– Wywiad Vlahovica nie był autoryzowany. W  ciągu ostatnich kilku tygodni nie otworzyły się żadne drzwi ani różne scenariusze, przynajmniej o ile słyszeliśmy od jego agenta – powiedział Joe Barone.

– Podczas ostatniego spotkania z prezydentem Rocco Commisso agent Vlahovica prawie podwoił swoje żądania, pokazując całkowity brak szacunku dla klubu i prezydenta. Pracujemy nad tymi negocjacjami od około roku. Kiedy zwiększyliśmy naszą ofertę, nadal prosili o więcej zarówno wynagrodzenia, jak i prowizji – dodał.

Serb jest głównym celem dla Juventusu, a nie ustaje zainteresowanie ze strony Arsenalu, Atletico Madryt i Tottenhamu Hotspur.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.