Doniesienia: Legia celuje w ściągnięcie talentu z Zagłębia Lubin

Legia Warszawa, oprawa kibiców, kibice, Welcome to the jungle

Fot. Mateusz Czarnecki

To byłby duży transfer wewnątrz PKO Ekstraklasy

Chcąc wrócić na szczyt Ekstraklasy, stołeczny zespół skupia się na pozyskaniu nowych talentów, a jego najnowszym celem jest młody zawodnik Zagłębia Lubin, Tomasz Pieńko.

Potencjalny przełom w ofensywie Legii

Legia nie tylko zapewniła sobie solidną pozycję w eliminacjach do europejskich pucharów, lecz także zamierza przeprowadzić istotne zmiany kadrowe. Podejmowane działania mają na celu wzmocnienie zespołu w kluczowych obszarach, w tym w ofensywie, gdzie Pieńko mógłby stać się ważnym elementem strategicznego planu trenera Gonçalo Feio.

Zainteresowanie 20-letnim piłkarzem nie jest przypadkowe. Pieńko, wychowanek Zagłębia Lubin, wykazał się już umiejętnościami, które przyciągnęły uwagę wielu klubów. A jego rola w obecnej drużynie jest coraz bardziej znacząca.

Finanse i warunki transferu

Z informacji przekazanych przez Meczyki.pl wynika, że Legia zaoferowała za zawodnika milion euro oraz 50% udziałów z ewentualnej przyszłej sprzedaży. Jest to ruch przemyślany, mając na uwadze długoterminową inwestycję klubu. Która mogłaby przynieść korzyści zarówno sportowe, jak i finansowe.

W przeszłości Legia miała już dobre doświadczenia z transferami z Zagłębia Lubin. To może być dodatkowym czynnikiem przemawiającym za tym, aby kontynuować takie negocjacje.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.