Dejna Kulusevski zamierza zostać w Tottenhamie, niepewna przyszłość Westona McKenniego

Kulusevski

zdjęcie: https://twitter.com/SpursOfficial

Wypożyczenia Dejana Kulusevskiego oraz Westona McKenniego do Premier League. W Juventusie mają nadzieję na zastrzyk gotówki z ich sprzedaży.

Szwedzki piłkarz północnomacedońskiego pochodzenia dołączył do Tottenhamu Hotspur na podstawie 18-miesięcznego wypożyczenia w styczniu 2022 roku. Jednym z warunków jego wykupienia była kwalifikacja Kogutów do Ligi Mistrzów, której nie udało się osiągnąć.

23-letni Kulusevski nieustannie radził sobie dobrze w północnym Londynie. Według “Tuttosport”, Stara Dama nadal jest przekonana, że może uzyskać za napastnika 35 milionów euro, które jak zauważa portal, mogą być darem niebios.

Tego samego nie można jednak powiedzieć o McKennim, dla którego wypożyczenie do Leeds nie wypaliło. Lisy potrzebują cudu w ostatniej kolejce Premier League z Tottenhamem, żeby zachować elitarny byt. Dziennikarze twierdzą, że reprezentant Stanów Zjednoczonych prawie na pewno wróci do Turynu, po tym jak nie zrobił większego wrażenia po przeprowadzce do Anglii w styczniu.

Mówi się, że McKennie jest bardzo lubiany w szatni Juventusu. Nie miał szans w wyjściowym składzie pod wodzą Massimiliano Allegriego. Tak samo, jak w przypadku Kulusevskiego ustalono kwotę wykupu na poziomie 35 mln euro.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.