Weston McKennie bliski przeprowadzki do Premier League. Dał zielone światło

juventus.com

Weston McKennie zaakceptował wszystkie propozycje, które przedstawiło mu Leeds United. Teraz czas na rozmowy pomiędzy klubami.

Amerykanin miał obiecujący początek w Juventusie, ale na ten moment nie przekonuje do siebie włodarzy klubu. Ci z kolei po odjęciu aż piętnastu punktów w Serie A szukają oszczędności wszędzie gdzie się da. Zdecydowano więc, że nikt w Turynie nie będzie robił problemów jeśli McKennie będzie chciał odejść.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Tematem pomocnika zainteresowało się angielskie Leeds United. Skontaktowali się oni z przedstawicielami piłkarza. Jak informuje Fabrizio Romano, na tym polu zostało już wszystko załatwione. Teraz tylko pozostaje ustalenie szczegółów pomiędzy obydwoma klubami, jednakże z tym nie powinno być większych problemów.

Wszystko więc wskazuje na to, że reprezentant Stanów Zjednoczonych niebawem zmieni przynależność klubową. Na Elland Road jednocześnie powiększy się amerykańska kolonia. Były zawodnik Schalke dołączy tym samym do menadżera Jessego Marscha i kolegów z kadry – Tyler Adamsa i Brendena Aaronsona.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.