De Boer: Potrzebujemy zwycięstwa jak tlenu; mecz na pożegnanie?

Frank De Boer

football-oranje.com

Szkoleniowiec Interu na konferencji prasowej wypowiedział się na temat najbliższego meczu z Torino. 

Frank de Boer ma nóż na gardle i wie, że jego dni na Giuseppe Meazza są policzone. Od zwolnienia z Interu uratować go mogą tylko wyniki w najbliższych spotkaniach. W dwunastu dotychczasowych meczach jego zespół przegrał aż sześciokrotnie. Pomimo tego, że broni go Erik Thorir, to więcej jest przeciwników de Boera, domagających się jego rychłego zwolnienia. Wszystkie włoskie media huczą o sytuacji byłego guwernera Ajaksu, na czele z Corriere dello Sport. Miałby go zastąpić Stefano Pioli, Andrea Mandorlini, Francesco Guildolin, Leonardo, Laurent Blanc lub Marco Silva.

Trzy porażki z rzędu nie powinny zdarzać się takiemu klubowi, jak Inter, ale widzę, że piłkarze grają coraz lepiej. Jedynym rozwiązaniem na zmianę pozycji w tabeli jest ciężka praca i rozmowa z zawodnikami, aby zrozumieli oni moją filozofię gry. Wiem, że zarząd nie jest zadowolony z ostatnich wyników, ale wraz ze sztabem pracujemy nad poprawą naszej sytuacji. ~ To były słowa de Boera na konferencji prasowej przed meczem na własnym stadionie z Torino.

Niewykluczone, że rozpędzona ekipa Sinisy Mihajlovicia będzie siódmym zespołem, z którym Inter odniesie porażkę. Wszyscy spekulują, że to będzie mecz o posadę de Boera. Co zrobi Holender i czy da zagrać Gabrielowi Barbosie w pierwszym składzie – dowiemy się w środowym meczu.

Podsumowanie spotkania Nerrazurrich z zespołem Byków pojawi się na naszym portalu po zakończeniu spotkania.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *