Dariusz Żuraw zwolniony z Lecha. Stało się nieuniknione

Dariusz Żuraw

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Dariusz Żuraw z dniem dzisiejszym przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Lecha Poznań. Klub ze stolicy Wielkopolski poinformował o rozstaniu się ze swoim szkoleniowcem na swojej stronie internetowej.

Zwolnienie Dariusza Żurawia odkładane było w czasie od kilku tygodni. Szkoleniowiec, który przeżył z Lechem przygodę w europejskich pucharach kompletnie pogubił się w swojej pracy. Banalne wypowiedzi, brak umiejętności dotarcia do piłkarzy oraz co najważniejsze – słabe wyniki przechyliły czarę goryczy.

Abstrakcją byłoby pisać, że nie spodziewaliśmy się tego, że Dariusz Żuraw zostanie zwolniony. Za takim ruchem przemawiało niemal wszystko. Dziś Kolejorz poinformował o tym, że trener kończy pracę z drużyną. Dotychczasowy szkoleniowiec poznańskiego zespołu, prowadził Lecha w 72 meczach. Bilans byłego już trenera wyglądał następująco: 29 wygranych, 24 remisy oraz 19 porażek. Ostatnie tygodnie były zdecydowanie najgorszymi w czasie pracy w Poznaniu. Dariusz Żuraw od dłuższego czasu wyglądał na takiego, który nie ma pomysłu na to, aby wskrzesić zespół.

Poznański klub podał, że nazwisko nowego szkoleniowca zostanie ogłoszone w ciągu kilku najbliższych dni. Jak na razie treningi przeprowadzać będą dotychczasowi asystenci.

Z piekła do nieba: Cracovia przełamała fatalną serię


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *