Clément Lenglet opuści Barcelonę?

Clement Lenglet

Zdjęcie: https://www.fifaultimateteam.it/

Według hiszpańskiego “Sportu” francuski obrońca Clément Lenglet może zostać wystawiony przez Barcelonę na listę transferową. Według hiszpańskiego dziennika zawodnik ma też duże problemy mentalne. 

Na piłkarza spadła potężna fala krytyki po wczorajszym meczu z Cadiz. Obrońca Barcelony spowodował rzut karny w 89. minucie, gdy Duma Katalonii prowadziła 1:0, a ostatecznie tylko zremisowała. “Sport” podaje, że klub zastanawia się nad sprzedażą Lengleta, gdyż ten nie radzi sobie z otaczającą go presją. Wszystko zaczęło się od wysokiej porażki Blaugrany w poprzednim sezonie Ligi Mistrzów z Bayernem. Zawodnik obwiniał siebie za porażkę w tym meczu, choć paradoksalnie popełnił mało błędów, w przeciwieństwie do kolegów.

Klub stara się pomóc zawodnikowi, by ten wyszedł z problemów. Jeśli jednak nic z tym się nie uda zrobić, to Lenglet prawdopodobnie zostawiony na listę transferową. Dla Barcelony jego strata nie będzie zbyt bolesna, bo środków obrońców w kadrze jest dużo. Trzeba tylko dopilnować, żeby nie łapali kontuzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *