Oficjalnie: Wisła Kraków straciła podstawowego obrońcę

wisla.krakow.pl

Pechowo zakończył się piątkowy mecz PKO BP Ekstraklasy dla Adiego Mehremicia. W potyczce Wisły Kraków z Pogonią Szczecin defensor doznał kontuzji uszkodzenia więzadła stawu skokowego.

W 38. minucie meczu Bośniak doznał groźne wyglądającego urazu, który zmusił go do opuszczenia boiska. Po przeprowadzeniu dogłębnych badań medycznych okazało się, że Mehremić doznał kontuzji uszkodzenia więzadła stawu skokowego. 28-letniego obrońcę czeka kilkutygodniowa przerwa w grze i uzależniona jest od postępów w rekonwalescencji.

Były piłkarz m.in. Desportivo Aves czy Karpaty Lwów rozpoczął rehabilitację. Sztab medyczny Wisły Kraków rozważa także leczenie operacyjne uszkodzonego stawu.

W 38. minucie rywalizacji Wisły z Pogonią Szczecin przedwcześnie boisko z powodu urazu opuścił Adi Mehremić. Obrońca Wisły poddany został szczegółowym badaniom, które wykazały uszkodzenie więzadła stawu skokowego. Zawodnik rozpoczął rehabilitację, ale sztab medyczny Białej Gwiazdy rozważa także leczenie operacyjne stawu. Przerwa obrońcy potrwa kilka tygodni i uzależniona jest od postępów w rekonwalescencji  – czytamy w komunikacie opublikowanym przez klub.

Adi Mehremic na Reymonta trafił latem 2020 roku z portugalskiego Desportivo Aves i z miejsca stał się podstawowym wyborem trenera. Najpierw Artura Skowronka, a później Petera Hybalii. W trwającym sezonie rozegrał 11 meczów w PKO BP Ekstraklasie. Strzelił jednego gola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *